Новини

Партія регіонів

«Молоді регіони» Львівщини підтримують громадську ініціативу щодо безпритульних тварин

«Молоді регіони» Львівщини підтримують громадську ініціативу щодо безпритульних тварин

http://ua.greensua.org

«Молоді регіони» Львівщини підтримують громадську ініціативу щодо безпритульних тварин

П'ятниця, 11 травня 2012, 15:01

ЛОО «Молоді регіони» Львівщини підтримують громадську ініціативу щодо створення муніципального притулку для тварин у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВМГО «Молоді регіони».

Днями у Львівській міськраді відбулися громадські слухання щодо можливості відведення земельної ділянки для будівництва муніципального притулку для безпритульних тварин. Громада Львова обговорювала доцільність створення притулку для тварин у Львові. На думку членів «Молодих регіонів Львівщини», втілення в життя цієї громадської ініціативи стане для Львова вагомим кроком уперед.

«На жаль, міська влада Львова досі не спромоглася вирішити проблеми безпритульних тварин. Натомість мало не щотижня ми дізнаємося про нові факти отруєння собак та котів у місті. Але вбивство тварин не може бути рішенням проблеми. Це негуманно і суперечить не лише законодавству, але й загальнолюдським цінностям. «Молоді регіони Львівщини» підтримують громадську ініціативу щодо створення муніципального притулку для тварин у Львові», – наголошує голова Львівської обласної організації «Молоді регіони» Богдан Хруставчук.

Безпритульні тварини завдають місту чимало клопотів. У Львові, де проживає понад 750 тисяч осіб, нараховується близько 7 тисяч безпритульних тварин. За даними Всесвітньої організації захисту тварин, Україна входить у п'ятірку країн з найгіршою ситуацією у цій сфері. Лише протягом 2011 року зареєстровано 424 постраждалих від укусів безпритульних тварин.

Команда «Молодих регіонів Львівщини» усвідомлює всю важливість даного питання, зважаючи на ряд проблем, що виникають внаслідок хаотичного розмноження безпритульних тварин. Серед них і загроза розповсюдження небезпечних захворювань, і негуманне ставлення до безпритульних чотирилапих, – йдеться у повідомленні.

«Не потрібно забувати і про особисту відповідальність кожного, хто вирішив опікуватися тваринкою. Ми відповідальні за тих, кого приручили», – зауважує Богдан Хруставчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.