Новини

Політика

У Львові розірвали і потопталися по прапору Єдиної Росії

У Львові розірвали і потопталися по прапору Єдиної Росії

Варіанти.net

У Львові розірвали і потопталися по прапору Єдиної Росії

П'ятниця, 11 травня 2012, 15:30

У Львові учасники пікету Генерального консульства Росії «Разом проти Кремля» розірвали і потопталися по прапору правлячої в Росії політичної партії Єдина Росія. Про це повідомив кореспондент «Варіантів».

Пікет консульства Російської Федерації був організований молодіжною громадською організацією Автономний опір на знак солідарності з російським народом, який виступив проти антинародного режиму Путіна.

Вимоги пікету: "говоримо "НІ!" ганебній антинародній політиці "Єдиної Росії", згубному курсу уряду! "За Росію без Путіна"!"

«Сьогодні, дивлячись на Північний Схід, переглядаючи фото та відео з Болотної площі, українські націоналісти з надією спостерігають як з глибокого сну прокидається російський народ, що повстав проти імперського та людиноненависницького режиму Путіна. Дивлячись на звірства поліції в Москві та бачачи схожість наших режимів, і розуміючи, що поведінка так званої української міліції буде не менш жорстокою ніж в Росії, ми просто не можемо стояти осторонь!», - декларують учасники пікету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.