Новини

Музика

"Флюгери Львова" відкриватимуть рок-гурти

"Флюгери Львова" відкриватимуть рок-гурти

dzyga.com

"Флюгери Львова" відкриватимуть рок-гурти

Середа, 24 квітня 2013, 14:10

9 травня о 16:00 «Флюгери Львова» розпочнуться РОК-ДНЕМ, упродовж якого 5 українських гуртів змагатимуться за участь у фіналі Міжнародного Рок-Фестивалю «ROCK NOC?».

Із 35 надісланих заявок, організатори «Флюгерів» вибрали до участі у РОК-ДНІ львівську ска-панк команду «Абу-Касимові Капці», поп-рок гурт «Фіолет» з Луцька, амбітний львівський проект «Viter», який називає свій стиль folk’n’dustrial, хард-рокерів «Hairy Viper» з Києва та львівських трешерів «D. Hate».

Фінал фестивалю «ROCK NOC?» відбудеться у Польщі в місті Зелена Гура 28-29 червня 2013 р., де також будуть виступати переможці відбіркових етапів із Польщі, Великобританії, Білорусії, Литви, Чехії, Словаччини, Росії та Німеччини.

Головна нагорода становить 10 000 польських злотих, можливість зіграти на Фестивалі «Przystanek Woodstock» та професійний запис альбому.

До журі РОК-ДНЯ увійдуть знані львівські музиканти і музикознавці та польські організатори рок-конкурсу. Спеціальним гостем будуть «The Mandry», які грають джаз-рок ще із 70-их років минулого століття.

Квитки на «Флюгери Львова» коштуватимуть 60 грн. Проте, студенти, учасники «дзиґівських» клубів та шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь у галереї «Дзиґа», зможуть потрапити на концерти за 30 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.