Новини

Новини

«Веселка» на «Південному» подарувала свято малозабезпеченим дітям Львова

«Веселка» на «Південному» подарувала свято малозабезпеченим дітям Львова

«Веселка» на «Південному» подарувала свято малозабезпеченим дітям Львова

Середа, 24 квітня 2013, 17:38

Передвеликодня благодійна акція для маленьких львів’ян із багатодітних та соціально-незахищених сімей Залізничного району Львова відбулася 23 квітня у дитячому пізнавально-розважальному центрі «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). 

 Про це повідомила прес-служба ТВК "Південний".

Понад півсотні дітей, якими опікується Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Львівської міської ради, упродовж трьох годин відпочивали у «Веселці». Аніматори дитячого центру розробили для своїх маленьких гостей спеціальну розважальну програму. Відтак дітки не лише забавлялися у казкових кімнатах, стрибали на батуті та гралися у дитячому лабіринті, але й відвідали зооцентр «Веселі звірята», почули пізнавальні історії про екзотичних тваринок та сфотографувалися із ними. Окрім цього, малюки блукали у дзеркальному лабіринті, взяли участь у грі-квесті та творчих майстер-класах.

За словами психолога міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Львівської міської ради Ольги Янківської, такі акції для дітей є надзвичайно корисними. За її словами, батьки дітей із багатодітних та соціально незахищених родин не завжди мають змогу оплати для своїх малюків відпочинок у розважальних центрах. Тому відпочинок у «Веселці» для дітей є справжнім святом, під час якого діти не лише бавляться, але й дізнаються багато цікавої та корисної інформації.

Малозабезпечені діти уже не вперше безкоштовно відпочивали у «Веселці». Такі акції для закладу є традиційними і відбуваються щомісяця. Окрім цього, у «Веселці» діє 50-відсоткова знижка дітей із багатодітних сімей. Захід проводився за сприяння Петра Писарчука.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.