Новини

Новини

У Львові обговорили польський та український досвід електронного урядування

У Львові обговорили польський та український досвід електронного урядування

defpol.org.ua

У Львові обговорили польський та український досвід електронного урядування

Середа, 24 квітня 2013, 18:32

11-12 квітня 2013 року у м.Львові відбувся вступний дводенний семінар «Електронне урядування. Досвід Польщі та України».

 

В роботі семінару  взяли участь більше 50 представників бібліотек, неурядових організацій, органів місцевої влади Львівщини та експерти організацій «Forum Lubelskich Organizacji Pozarz?dowych», «Stowarzyszenie Centrum Wsp??pracy Polska-Wsch?d» з Любліна,  ГО „Європейський діалог”, Регіонального тренінгового центру Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Важливо зазначити, що семінар відбувся за підтримки двох проектів - проекту «Громадські інформаційні центри у Львівський області», який спів фінансується Міністерством закордонних справ Польщі по програмі «Підтримка демократії» та проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», що співфінансується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів - виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна».

Ключовим результатом семінару можна вважати висновок учасників: «Забезпечення рівного доступу громадян до інформаційних послуг, в першу чергу -  до гарантованих державою адміністративних послуг  через створення мережі «громадських інформаційних центрів» має всі передумови для успіху, оскільки в Україні наявний достатній потенціал місцевих неурядових організацій, бібліотек в даній сфері та розуміння потреби в кооперації органів місцевої влади.

Наступним кроком в діяльностях проектів стане продовження навчальних тренінгів з електронного урядування для широкого цільових аудиторій, проведення діагностики ситуації в районах щодо розвитку системи надання адміністративних послуг громадянам та підготовки до навчального візиту учасників до Польщі.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.