Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Правоохоронні органи

У центрі Львова та на «Арені» не працює відеоспостереження

http://www.ogogo.com.ua

Понеділок, 14 травня 2012, 09:12

У центрі Львова та на «Арені» не працює відеоспостереження

У центрі Львова та на «Арені» не працює відеоспостереження

У центральній частині Львова та по зовнішньому периметру стадіону «Арена.Львів» не працює відео нагляд, що ускладнює виконання функцій правоохоронцям під час проведення Євро-2012. Про це заявив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області Михайло Курочка на засіданні Міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку на період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Перший заступник начальника Головного управління МНС України у Львівській області Іван Дідух зауважив, що Системи екстреного виклику 112 технічно готова до впровадження і після отримання телефонного номера обласне управління МНС матиме змогу приймати та переадресовувати дзвінки усім відповідним службам.

Також присутні на засіданні обговорили питання медичного забезпечення, особливості евакуації постраждалих у випадку надзвичайних ситуацій, зокрема, було запропоновано залучити Військово-медичний клінічний центр Західного регіону для забезпечення якомога оперативнішої допомоги. Обговорили питання облаштування фан-зон, транспортного забезпечення населення інформацією, що допоможе орієнтуватися у транспортному забезпеченні міста та основних подіях чемпіонату.

Нарада відбулася 11 травня у Львівській ОДА. 22 травня у Києві відбудеться підсумкова нарада Міжвідомчого координаційного штабу з безпеки та правопорядку. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.