Новини

Партія регіонів

Регіонали Дрогобича вимагають не допустити приватизації комунальної книгарні

Регіонали Дрогобича вимагають не допустити приватизації комунальної книгарні

Регіонали Дрогобича вимагають не допустити приватизації комунальної книгарні

Середа, 1 травня 2013, 12:03

Члени Дрогобицької міської організації Партії регіонів розпочали збір підписів мешканців Дрогобича із закликом до місцевої влади не допустити приватизацію єдиної міської комунальної книгарні «Каменяр», яку з допомогою судового рішення намагаються по-рейдерськи захопити місцеві «ділки».

Про це повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів.

Паралельно із цим голова фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергій Гориславський вимагає позачергового розгляду даного питання на сесії міськради.

За словами С. Гориславського, триває судова тяганина довкола єдиної комунальної книгарні Дрогобича: рішенням Львівського господарського суду, яке було підтверджено рішенням Львівського Апеляційного суду, Дрогобицьку міську раду було зобов’язано укласти договір-купівлі продажу книгарні. Проте Вищий господарський Суд України скасував незаконні рішення львівських судів, залишивши книгарню у власності міста, але направивши справу на повторний розгляд у суд першої інстанції.

«Я прошу дати публічну оцінку керівнику книгарні «Каменяр», який вступив в зговір з рейдерами, для яких комунальне майно стало легким збагаченням. Ми повертаємось у 2006-2008 роки, коли майже все комунальне майно міста Дрогобич було розпродано за рішенням судів, без згоди громадськості за заниженою вартістю, а це кінотеатр «Прометей», «Універмаг», і багато інших об’єктів. Це час процвітання рейдерства, коли могли приватизувати навіть людину! Книгарня «Каменяр» залишається єдиною книгарнею в м.Дрогобич і дане питання має бути винесене на публічний розгляд та обговорення громади, а відповідне засідання сесії міськради щодо цього питання має транслюватись на центральну площу міста. Ще рік назад так звані «опозиціонери» галасували про наступ на українську мову, про закриття книгарень, а тепер цинічно спостерігають, як нахабно за рішенням судів забирається остання книгарня в місті. Відчуження книгарень суперечить позиції Президента України Віктора Януковича та чинному законодавству України», - наголосив С. Гориславський.

 Міський голова Дрогобича запевнив С.Гориславського у тому, що дане питання буде винесене на розгляд сесії Дрогобицької міської ради, яка відбудеться 23 травня.

Нагадаємо, Книгарня «Каменяр» знаходиться в історичній центральній частині міста Дрогобич. площа книгарні 237,7 м.кв. Відповідно до рішення суду книгарню у центрі міста мали продати за рекордну низьку ціну  - 735 577,20 грн. (по 3 094,56 грн за 1 кв.м).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.