Новини

Львівська міськрада

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради щодо 8 травня - Дня скорботи

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради щодо 8 травня - Дня скорботи

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради щодо 8 травня - Дня скорботи

Вівторок, 7 травня 2013, 17:37

Львівський адміністративний суд сьогодні призупинив дію ухвал Львівської міської ради «Про оголошення 8 травня у м.Львові Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни» до розгляду питання по суті.

Про це повідомила прокуратура Львівської області.

Суд призначив чергове судове засідання в цій справі на 29 травня.

Нагадаємо, сьогодні Львівський адміністративний суд також постановив призупинити дію рішення Львівської міської ради про заборону «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» до розгляду справи по суті.

Прокуратура Львівської області вважає незаконним прийняті Львівською міськрадою ухвали «Про оголошення 8 травня у м.Львові Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни» та «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» від 25 квітня, а також відповідне рішення від 26 квітня щодо порядку відзначення 8 та 9 травня, прийняте Львівською облрадою. 

25 квітня Львівська міськрада заборонила 8-9 травня на території Львова використовувати радянську, нацистську та комуністичну символіку.

Львівська обласна рада звернулася до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, громадських організацій, правоохоронних і силових структур Львівщини з проханням не використовувати під час відзначення Днів пам'яті жертв Другої світової війни - 8 та 9 травня, радянсько-комуністичної чи нацистської символіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.