Новини

Громадські організації

Мешканці Львівського геріатричного центру отримали подарунки до Дня матері

Мешканці Львівського геріатричного центру отримали подарунки до Дня матері

Мешканці Львівського геріатричного центру отримали подарунки до Дня матері

Середа, 8 травня 2013, 10:00

Майже дві сотні самотніх жінок, які живуть у Львівському геріатричному пансіонаті, сьогодні отримали подарунки до Дня матері.

Організатори акції – «Львівська Газета», об'єднання Самопоміч та видавництво «Фаріон» - передали у центр подарунки, які купили за кошти, виручені з продажу благодійних листівок.

«День матері – світле свято для кожної мами. Однак в Львівському геріатричному пансіонаті живуть майже дві сотні жінок, для яких цей день не буде відрізнятися від інших. Цією акцією ми маємо на меті привернути увагу громадськості до соціальних проблем, показавши, що це не так важко – допомогти тим, хто цього потребує. Після довгих розмов з дирекцією геріатричного центру ми вирішили закупити те, що найбільше потребують його мешканці - пральну машинку, засоби гігієни, рушники та постільну білизну. До нас також долучились підприємці, які надали свою продукцію. Це ТМ «Хлібна хата», соки «Галіція», компанія «Луцьк Фудз» та ТОВ «Рихальський завод сухого молока», - розповіла Оксана Кристиняк, арт-директор видання «Львівська газета».

Допомогти тим, хто вже давно не чекає на допомогу! - саме під таким гаслом у Львові місяць продавали спеціальні благодійні листівки, які одночасно є чудовим привітанням для матерів та благодійним внеском для геріатричного пансіонату. Вартість однієї – 10 грн. За словами організаторів акції, за цей час вдалось зібрати майже 11 тисяч гривень, за які і закупили подарунки. «Найбільше ми вдячні за допомогу у продажі листівок львівським школам та церквам, які реалізували чи не найбільше листівок», - зазначила Оксана Кристиняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.