Новини

Львівська облрада

Депутати Львівської облради хочуть послухати звіт Садового про Грибовичі

Депутати Львівської облради хочуть послухати звіт Садового про Грибовичі

portal.lviv.ua

Депутати Львівської облради хочуть послухати звіт Садового про Грибовичі

Четвер, 9 травня 2013, 14:07

Депутати Львівської обласної ради хочуть заслухати звіт міського голови Андрія Садового про використання коштів, виділених у 2012 році з міського та обласного бюджетів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

Про це йшлося на засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, інформує прес-служба облради.

Депутати розглянули звернення міського голови Львова Андрія Садового та його заступника з питань містобудування та інфраструктури Володимира Шевчука про використання виділених у 2013 році з обласного бюджету 1 370,0 тис. грн на завершення робіт з розробки комплексного проекту рекультивації міського полігону ТПВ, та 5 000,0 тис. грн на виконання робіт з рекультивації міського полігону ТПВ.

Депутати наголосили, що розуміють потребу міста в грошах з обласного бюджету, однак перед тим хочуть заслухати звіт Садового про використання коштів, які були надані КП Львівської міської ради "Збиранка" з міського та обласного бюджету у 2012 році.

Окрім цього, депутати запропонують міському голові використати кошти з екологічного фонду міста Львова для завершення робіт з розробки комплексного проекту рекультивації міського полігону ТПВ та на виконання робіт з його рекультивації.

Нагадаємо, процедура визначення розробника проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища почнеться у серпні 2013 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.