Новини

Новини

У Раві-Руській вшанували захисників міста під час Другої світової

У Раві-Руській вшанували захисників міста під час Другої світової

У Раві-Руській вшанували захисників міста під час Другої світової

Четвер, 9 травня 2013, 16:19

У Раві-Руській з нагоди Днів пам’яті та примирення, міський голова та прикордонники відділу ДПСУ «Рава-Руська» вшанували пам’ять загиблих захисників міста у роки Другої світової війни.

 

Про це Варіанти проінформували у прес-службі Рава-руської міськради.

Урочисті заходи відбулися біля пам’ятника захисникам і визволителям міста, до якого присутні поклали вінки та поставили свічки.

«Рава-Руська однією з перших українських міст зазнала агресії з боку гітлерівських військ. Прикордонники, які першими вступили в бій з агресором, на п’ять днів затримали вступ німецьких військ до нашого міста. Як визнання їхнього подвигу, згодом почесне найменування «Рава-Руська» присвоєно п’яти військовим частинам», - розповіла міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Також учасники заходу поклали квіти до меморіального комплексу з братськими могилами оборонців і визволителів Рави-Руської. Кожен прикордонник поклав по одній квітці на одну з могил. Крім того, сюди прийшли колишні стражі кордонів, військовослужбовці, багато з яких, у пам’ять про своїх батьків та дідів, також обрали професію захисника Батьківщини.

«Мій батько не повернувся з війні. Моя родина не знає чи він залишився живий чи загинув. Саме тому я щороку покладаю квіти на братські могили в Раві-Руській, тим самим вшановуючи і свого батька», - розповів місцевий мешканець Олександр.

Учасники вшанувань зазначили, що, незважаючи на те, в складі якої армії воювали їхні батьки та діди, усі вони хотіли, аби майбутні поколонні жили в мирі та спокої, у державі, де самі були б собі господарями.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.