Новини

Музика

Чарлі Хейден, Боббі Макферрін, Авішаі Коен та інші зірки джазу виступатимуть на Alfa Jazz Fest

Чарлі Хейден, Боббі Макферрін, Авішаі Коен та інші зірки джазу виступатимуть на Alfa Jazz Fest

naimaudio.com

Чарлі Хейден, Боббі Макферрін, Авішаі Коен та інші зірки джазу виступатимуть на Alfa Jazz Fest

Вівторок, 14 травня 2013, 16:23

Третій міжнародний фестиваль Alfa Jazz триватиме у Львові уже чорити дні, з 13 по 16 червня. Серед цьогорічних виконавців – легенди світового джазу, зокрема Боббі Макферрін, Чарлі Хейден, Авішаі Коен і не тільки.

Про це сьогодні повідомив арт-директор фестивалю Олексій Коган. 

Також серед поважних гостей фестивалю – Dirty Dozen Brass Band, Ел Ді Меола, Тіль Брьоннер. Закриватиме фестиваль Джамала, яка представить у Львові нову музичну програму. 

Виступатимуть на сцені Alfa Jazz Fest і українські виконавців – Z-Band, Lush Life, Gera Band, 8ttitude, Муренко-Болатов-Агабейлі. Львів представить проект Free Breath.

Концерти відбуватимуться у Парку Культури, на площі Ринок та на подвір'ї біля Палацу Потоцьких. Заходи фествиалю безкоштовні, окрім тих, які відбуватимуть на сцені ім. Едді Рознера у Парку Культури. Квитки ціною від 200 до 800 гривень за день майже всі продані. 

Але тим, кому не вдалося придбати квиток зможуть слідкувати за концертом у Парку Культури, за межами фестивального павільйону. На території парку будуть розміщені великі екрани, як і в попередні роки.

Також буде й онлайн трансляція концертів. Приїде до Львова і відомий музичний канал Mezzo, який зніматиме фестиваль.

Цього року також буде вручена музична преміяя Едді Рознера Alfa Jazz Awards. Минулого року цю премію отримав Джон Маклафлін. 

Також у межах фестивалю відбудеться майстер-клас відомого контрабасиста з Ізраїлю Авішаі Коена.

Нагадаємо, Alfa Jazz Fest вперше відбувся у Львові два роки тому. За цей час фестиваль потрапив до реєстру світових фестивалів.   

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.