Новини

Львівська міськрада

У Львові з нагоди Свята Героїв ветеранам виплатять матеріальну допомогу

У Львові з нагоди Свята Героїв ветеранам виплатять матеріальну допомогу

molbuk.ua

У Львові з нагоди Свята Героїв ветеранам виплатять матеріальну допомогу

Четвер, 23 травня 2013, 17:40

Управління соціального захисту Львівської міської ради з нагоди відзначення Свята Героїв, яке щорічно припадає на 23 травня, виплатить одноразову матеріальну допомогу 54-ом членам Львівського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів у розмірі 250 грн. кожному.

 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

На ці потреби в бюджеті міста передбачили кошти в сумі 13,5 тис. грн. Виплата проводитиметься згідно з розпорядженням Львівського міського голови.

«Допомогу отримають 54 ветерани, члени Львівського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, які рекомендовані цією ж організацією на отримання одноразової допомоги, так як їх керівництво звернулось до управління соціального захисту з відповідною пропозицією про вшанування цих людей з нагоди Свята Героїв», - повідомив заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«Ветерани, це ті люди, яким ми зобов’язані всебічно допомагати, шанувати та цінувати, бо вони наші герої. На жаль, все менше ветеранів є серед нас. Напередодні Дня Героїв управління соціального захисту підготувало розпорядження міського голови про виплату матеріальної допомоги у розмірі 250 грн. 54-ом ветеранам, в знак того, що ми пам’ятаємо і шануємо», - каже начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.