Новини

Львівська міськрада

Владі Львова потрібно більше 200 млн. грн. для вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища

Владі Львова потрібно більше 200 млн. грн. для вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища

lh3.ggpht.com

Владі Львова потрібно більше 200 млн. грн. для вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища

Вівторок, 15 травня 2012, 10:47

Міській владі Львова потрібно більш, ніж 200 мільйонів гривень для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, оскільки таких грошей у бюджеті немає, планують залучити інвесторів. Про це сьогодні на міжнародній конференції «Розв'язання проблеми твердих побутових підходів за допомогою державно-приватного партнерства» повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль.

«На Львівщині щороку утворюється 240 тис. т твердих побутових відходів в цілому. Це - і приватні, і промислові відходи. Значна частина цього сміття потрапляє на Грибовицьке сміттєзвалище, яке є одним із найбільших проблем як міста, так і області. За розрахунками, загальний об'єм твердих побутових відходів сміттєзвалища становить понад 50 мільйонів кубічних метрів», - сказав Сергій Краль.

Представники Міжнародної фінансової корпорації, Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації обговорили

можливість вирішення найбільшої екологічної проблеми Львівщини – Грибовицького сміттєзвалища з допомогою приватного сектору.

Сергій Кіраль також повідомив, що у вересні Львівська міська рада провела тендер на виготовлення проектної документації для підготовки закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. «Переміг у тендері Інститут гірничо-хімічної промисловості. Проект рекультивації повинен бути розробленим до кінця цього року», - наголосив Сергій Кіраль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.