Новини

Новини

У Львові відкрили виставку-презентацію Музею "Територія терору"

У Львові відкрили виставку-презентацію Музею "Територія терору"

galinfo.com.ua

У Львові відкрили виставку-презентацію Музею "Територія терору"

Середа, 29 травня 2013, 10:24

У Львові відкрилася виставка-презентація Музею «Територія Терору». Презентація зроблена у формі виставки, яка представляє основні напрямки діяльності Музею «Територія Терору» та візуалізує архітектурний проект будівництва однойменного музейного комплексу на просп. В. Чорновола, 45 у м. Львові.

 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Великою тематичною частиною виставки є концепція внутрішньої інтерактивної експозиції музейного комплексу, а саме її першої частини – «Бараку 1939–1941 років», що буде відтворений за зразком бараків типового концентраційного табору.

Експозиція розповідає про геополітичну ситуацію у світі напередодні ІІ світової війни, німецько-радянську співпрацю, початок ІІ світової війни і радянську окупацію Галичини, а також про перші кроки більшовицької влади, легітимізацію сталінського режиму та радянізацію краю.

«Спочатку була лише ідея, усвідомлення важливості якої дало нам стимул для створення установи. Музей «Територія Терору» існує вже понад 3 роки. Ми проводимо наукові дослідження, створюємо виставки, реалізовуємо освітні та міжнародні проекти», – розповів директор Музею «Територія Терору» Тарас Чолій.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.