Новини

Соціум

ЗМІ йдуть в інтернет щоб там легше померти, - експерт

ЗМІ йдуть в інтернет щоб там легше померти, - експерт

svaboda.org.

ЗМІ йдуть в інтернет щоб там легше померти, - експерт

Середа, 29 травня 2013, 18:27

В Україні існує проблема з переведенням паперових ЗМІ в інтернет-формат - через невміння власників прорахувати нові виклики, видання втрачають аудиторію.

Про це сьогодні, 28 травня, під час виступу на Львівському медіафорумі заявив засновник сайту watcher.com.ua Максим Саваневський, інформує кореспондент Варіантів.

За словами експерта, багато газет закрились через те, що не зуміли переорієнтуватись на іншу аудиторію, перейшовши в інтернет.

"Складається враження, що наші ЗМІ йдуть в інтернет, аби там легше померти", - наголосив Саваневський.

При цьому він навів приклад німецького видання "Spiegel", де паперова і інтернет-версія досить сильно відрізняються між собою - паперова орієнтована на старшу аудиторію, а онлайн-версія - на молодь.

Окрім цього, у своєму виступі Саваневський наголосив на тому, що в Україні є досить велика проблема із читанням новинних сайтів, позаяк людей цікавлять передовсім "жовті новини".

Інша важлива проблема, за словами експерта, полягає в тому, що, більшість ЗМІ в Україні є дотаційними, особливо регіональні.

"Медіаринку у нас як такого немає", - наголосив Саваневський.

Нагадаємо, сьогодні 29 травня, у львові розпочався медіафорум, який триватиме три дні - до 31 травня. У форумі беруть участь близько 400 учасників, серед яких такі відомі журналісти, як Адам Міхнік, Сергій Рахманін, Леонід Бершидський, Віталій Лєйбін. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.