Новини

Інфраструктура

Підприємство голови райадміністрації заборгувало 10 мільйонів та призвело до банкрутство будкомпанії

Підприємство голови райадміністрації заборгувало 10 мільйонів та призвело до банкрутство будкомпанії

transkarpatia.net

Підприємство голови райадміністрації заборгувало 10 мільйонів та призвело до банкрутство будкомпанії

Четвер, 30 травня 2013, 12:58

Господарський суд Львівської області 21 травня 2013 року визнав банкрутом приватне підприємство «НОВ Будсервіс» і прийняв рішення про початок ліквідаційної процедури.

 

Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Підприємство досить молоде, засноване лише у 2004 році, але в бізнес-ресурсах його називали «перспективним». У 2007 році «НОВ Будсервіс» заключає договір підряду з ТОВ «Торговий дім «Софі» на виконання капремонту офісного–складського комплексу в смт. Івано–Франкове. Проте у жовтні 2008 року замовник повідомив про неможливість подальшого фінансування робіт. Загальна вартість виконаних робіт становила 18 млн 739 тис. грн. З них будівельники отримали половину – 9 млн 392 тис. грн. Решту заборгованості погашено не було.

У рішенні про банкрутство підприємства йдеться про те, що його дебіторська заборгованість становить 9 млн 898 тис. грн. З них ТзОВ «Торговий дім «Софі» винна «НОВ Будсервісу» 9 млн 302 тис. грн. Цей борг суд визнав безнадійним, оскільки проти Торгового дому також порушена справа про банкрутство. Ще у лютому 2010-го в газеті «Голос України» було опубліковано оголошення про початок ліквідаційної процедури Торгового дому «Софі».

Звичайна історія злету та падіння львівських фірм набуває нового забарвлення з огляду на те, що співвласницею Торгового дому «Софі» є Ірина Романівна Чілімова, голова Галицької районної адміністрації міста Львова.  Їй належить 17% у статутному фонді підприємства. До речі, основними видами підприємницької діяльності фірми були логістика та дистрибуція алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Сама Ірина Чілімова у своїй офіційній біографії не згадує про свій стосунок до Торгового дому «Софі». Повідомляє лише про досвід роботи в фірмах «Експрес-ЛТД», СП «Технікс» та СП «Київ-Захід». Всі ці підприємства мали стосунок до покійного губернатора Львівської області Петра Олійника. З них досі працює лише СП «Київ-захід», інші припинили свою діяльність.

Джерело: "Наші Гроші. Львів"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.