Новини

Львівська міськрада

Депутати міськради стурбовані ситуацією щодо видачі ліцензій місцевим ЗМІ

Депутати міськради стурбовані ситуацією щодо видачі ліцензій місцевим ЗМІ

vybory.mediasapiens.ua

Депутати міськради стурбовані ситуацією щодо видачі ліцензій місцевим ЗМІ

Четвер, 30 травня 2013, 14:59

Сьогодні на сесії міськради депутати написали заяву Членам Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою надати пріоритет місцевим телерадіомовникам при видачі ліцензій.

 Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

За останні кілька років Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення прийняла кілька рішень, що стосуються надання ліцензій на право здійснення телерадіомовлення на території Львова та Львівської області. В результаті цих рішень на телерадіоефірі посилилося домінування не місцевих мовників.

Окрім вище вказаної Ради, депуати адресували заяву Президенту України, керівникам парламентських фракцій та членам парламентського Комітету з питань свободи слова.

Зокрема з майже 20 радіостанцій, які мовлять у Львові, місцевих лише одиниці.

«Найсвіжішим фактом, який підтверджує ці негативні тенденції є ситуація навколо радіохвилі 107,2 у місті Львові. Рік тому Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення спочатку надала цю хвилю телерадіокомпанії ZIK, а потім позбавила її, подавши ліцензію невідомій фірмі», - йдеться у заяві.

Відтак депутати звертаються до усіх причетних до організації телерадіомовлення в Україні з вимогою враховувати думку та потреби місцевих громад при вирішенні питань здійснення телерадіомовлення в регіонах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.