Новини

Компанії

Селяни Малехова та ГО "Спас" зірвали виконання доручення президента

Селяни Малехова та ГО "Спас" зірвали виконання доручення президента

lifedon.com.ua

Селяни Малехова та ГО "Спас" зірвали виконання доручення президента

П'ятниця, 31 травня 2013, 09:45

Сільрада Малехова 30 травня перенесла розгляд питання про виділення Укрпошті земельної ділянки під створення логістичного центру.

Про це повідомила прес-служба ГО «Спас».

«З порядку денного пленарного засідання сесії депутатів Малехівської сільської ради було вилучене питання виділення земельної ділянки під логістичний центр сортування пошти державного підприємства поштового звязку «УКРПОШТА», - сказано у повідомленні.

Громадська організація стверджує, що це сталося «у зв’язку з чисельними скаргами мешканців села Малехів Жовківського району на можливість проведення земельної афери», а також з огляду на те, що не було проведено громадських слухань з цього питання.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович доручив до червня затвердити проект будівництва автоматизованого сортувального центру «Укрпошти»  у Львові.

Про це йдеться у національному плані дій на 2013 р. щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженому указом Президента України від 12 березня.

Ще один автоматизований сортувальний центр «Укрпошта»  збудує у Донецьку.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.