Новини

Львівська ОДА

Очільника служби автомобільних доріг Львівщини, швидше за все, не звільнять - Шемчук

Очільника служби автомобільних доріг Львівщини, швидше за все, не звільнять - Шемчук

www.lad-group.info

Очільника служби автомобільних доріг Львівщини, швидше за все, не звільнять - Шемчук

П'ятниця, 31 травня 2013, 13:19

Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Тарас Сиротинський, швидше за все, не буде звільнений із своєї посади.

Про це сьогодні, 31 травня, на брифінгу журналістам повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, інформує кореспондент Варіантів.

"На рівні Укравтодору вже обговорено звільнення пана Тарасовича (начальника Львівського облавтодору). Ми зараз чекаємо, кого призначатимуть на цю посаду. А що стосується пана Сиротинського, ми не маємо поки що інформації. Але, судячи з того, що отримуємо із різних джерел, в тому числі і зі ЗМІ, швидше за все, рішення про його звільнення прийнято не буде", - сказав голова ОДА.

Окрім цього, Шемчук висловив обурення через те, що не вдалося заслухати керівника служби, що відповідає за технічне обслуговування доріг Євгена Талохи, який прислав замість себе заступника.

"Ми будемо інформувати Міністерство інфраструктури про його поведінку через те, що він зігнорував засідання колегії", - сказав Шемчук.

Що ж до ситуації з дорогами на Львівщині загалом, то Шемчук зазначив, що дороги державного значення на Львівщині перебувають в задовільному стані, а всі інші - в поганому стані, а частина з них є непроїзними.

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня, на засіданні Колегії обладержадміністрації Голова державної адміністрації Віктор Шемчук повідомив, що минулоріч дорожні служби Львівщини скоїли порушень на понад півмільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.