Новини

Новини

Для Костюка зроблять «табло нелегітимності»

Для Костюка зроблять «табло нелегітимності»

expres.ua

Для Костюка зроблять «табло нелегітимності»

Середа, 4 квітня 2012, 10:21

Для голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка планують зробити табло підрахунку кількості днів, які, на думку учасників Комітету опору диктатурі, він при владі є нелигітимно, – про це говорили вчора, 3 квітня, на засіданні КОДу Львівщини.

Як повідомив координатор Львівського Комітету опору диктатурі Андрій Мисик, на сесію також приготують банери.

«Нам потрібно кожен тиждень робити якусь акцію, щоб люди знали правду. Також варто повторити і флеш-моб «Костюк забив анкер». Невиключено, що акцію проведуть під час сесії Львівської обласної ради, 10 квітня» - додав Андрій Мисик.

Нагадаємо, в березні депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської ОДА Михайлу Костюку. Однак їм не вистарчило 2 голосів для того, щоб президент автоматично підписав відставку. Рішення про недовіру Костюку облрада передала Президенту України, який, згідно із законодавством, повинен розглянути його і дати обґрунтовану відповідь.

Президент Янукович призначив Костюка головою Львівської ОДА 2 листопада 2011 року, після того, як Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку.

Комітет опору диктатурі (КОД) — політичне об'єднання, утворене на Львівщині 5 серпня 2011 року, до складу якого увійшли парламентські й опозиційні політичні партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.