Новини

Новини

АМКУ викрив змову учасників тендеру із закупівлі робіт у Львові

АМКУ викрив змову учасників тендеру із закупівлі робіт у Львові

www.tenders.com.ua

АМКУ викрив змову учасників тендеру із закупівлі робіт у Львові

Середа, 4 квітня 2012, 10:58

Львівське обласне відділення АМКУ викрило змову учасників тендеру із закупівля робіт. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Львівське обласне відділення Комітету оштрафувало ТзОВ «БК» Інстал Плюс» та ПП «Будсервіспром» на 105 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Суб’єкти господарювання узгодили між собою умови участі в конкурсних торгах на закупівлі робіт з капітального ремонту водопроводу та каналізації на вул. Бортнянського та виконання робіт по зовнішніх мережах водопостачання та каналізації по об’єкту капітального ремонту вул. Генерала Юнаківа у Львові, - встановило відділення Комітету.

Під час розслідування виявили, що така узгоджена поведінка була спрямована на забезпечення перемоги одного з учасників закупівлі -  ТзОВ «БК» Інстал Плюс», - зазначено у повідомленні.

Конкурсні торги відбулися на замовлення Львівського комунального підприємства «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району» та  Львівського комунального підприємства «Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району».

Відповідачі визнали вчинення порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.