Новини

Соціум

На Львівщині 16,6 тис осіб знайшли роботу через обласний центр зайнятості

На Львівщині 16,6 тис осіб знайшли роботу через обласний центр зайнятості

volynnews.com

На Львівщині 16,6 тис осіб знайшли роботу через обласний центр зайнятості

Четвер, 13 червня 2013, 12:27

За статистичними даними, у січні-травні п. р. від підприємств, установ та організацій надійшли відомості про наявність 25,5 тис. вакансій, що на 0,6 тис. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найбільше пропозицій роботи (79,5%) зафіксовано з зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої в регіоні, 16,3% складали варіанти працевлаштування із мінімальною винагородою й лише у 4,1% вакансій пропонувався заробіток, вищий за середньообласний рівень, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Як повідомляє Львівський обласний центр зайнятості, у перші дні червня у базі даних налічувалося 3116 вільних місць праці (торік – 2912), у тому числі 2002 – для представників робітничих професій, 830 – для службовців, 284 – для тих, хто не має професії чи спеціальної підготовки.

Соціальними послугами обласної служби зайнятості у січні-травні ц. р. скористалися 57,7 тис. осіб (минулоріч – 51,6 тис.), із них 46,8 тис. – зареєстровані безробітні. Вдалося працевлаштувати 16,6 тис. жителів Львівщини (торік – 14,8 тис.), серед котрих – 7,5 тис. безробітних. Примітно, що 269 колишніх клієнтів служби зайнятості поповнили лави підприємців-початківців, отримавши стартові кошти у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу. Ще 3,9 тис. безробітних виконували громадські та інші роботи тимчасового характеру, а 5,7 тис. за скеруванням центрів зайнятості підвищували рівень професійної компетенції шляхом перенавчання чи освоєння нової, більш затребуваної, професії.

Зазначимо, на початку червня за посередництва обласної служби зайнятості роботу шукали 28,2 тис. безробітних, з котрих 53,8% складали жінки, 47,9% – молодь віком до 35 років, 40,3% – жителі сільських поселень. На одне вільне місце праці на початку літа, як і торік, у середньому претендували 9 безробітних.

Станом на 10.06.2013 року 17 краян віком понад 45 років скористалися новою послугою служби зайнятості й отримали ваучери для подальшого професійного навчання за спеціальностями: агрономія, агрохімія та грунтознавство, промислове та цивільне будівництво, комп’ютерні системи та мережі, розробка програмного забезпечення, обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів, інженерія програмного забезпечення, міське будівництво та господарство та ін. Бажання набути додаткові професійні навички майже порівну виявили як безробітні, так і особи, зайняті трудовою діяльністю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.