Новини

Інфраструктура

На теплопостачання Львова ЄБРР дасть 20 млн євро

На теплопостачання Львова ЄБРР дасть 20 млн євро

kolo.poltava.ua

На теплопостачання Львова ЄБРР дасть 20 млн євро

Четвер, 13 червня 2013, 13:56

ЄБРР виділить комунальному підприємству "Львівтеплоенерго" 20 мільйонів євро для модернізації та реконструкції існуючої інфраструктури централізованого теплопостачання в місті.

 

Про це повідомила прес-служба банку, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно із повідомленням, ще 10 млн євро у вигляді гранту надасть фонд "Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології" (E5P).

"Кредитні кошти дозволять профінансувати впровадження окремих теплових підстанцій, реконструкцію та модернізацію теплових мереж, установку газових міні-ТЕЦ для виробництва тепла та електроенергії, заміну застарілих магістральних трубопроводів та встановлення необхідних систем контролю", - зазначається у повідомленні.

Очікується, що після завершення проекту майже половина мешканців Львова, число яких досягає 760 тисяч, буде забезпечена більш якісним і екологічно чистим опаленням і гарячим водопостачанням.

"Реалізація цього проекту дозволить муніципалітету Львова скоротити споживання природного газу на 6,9 млн кубометрів, електроенергії - на 2900 МВт, води - на 15,9 тисячі кубометрів на рік. За рахунок більш ефективного використання палива викиди CO2 скоротяться майже на 80 тис тонн на рік ", - зазначають у ЄБРР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.