Спорт

loda.gov.ua

Четвер, 13 червня 2013, 15:35

Львівські школярі отримали бронзу на легкоатлетичному фестивалі в Польщі

7-11 червня спортивна делегація школярів-легкоатлетів Львівщини взяла участь у XIX Міжнародному спортивному фестивалі дітей і молоді у м. Замость (Республіка Польща).

Львівщину на змаганнях представляли 35 школярів 1998–1999 років народження, які вибороли перемогу на обласних змаганнях, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

- Ващук Ольга, учениця Червоноградської ДЮСШ №1, стала другою у стрибках у висоту;

- Дівчур Вікторія, вихованка Самбірської ДЮСШ, посіла третє місце з бігу на 600 метрів.

Варто також відзначити, що окрім легкоатлетлетичних стартів, в межах фестивалю відбулися змагання з волейболу серед дівчат та з футболу серед юнаків, участь у яких взяли учні шкіл з польською мовою навчання: ЗОШ № 10 м. Львова та Стрілківської ЗОШ Мостиського району.

За підсумками усіх видів фестивальних змагань збірна команда Львівщини посіла III місце й отримала кубок та грамоту від мера м. Замость Марчина Замоскі.