Новини

Політика

Німеччина – один з найважливіших партнерів Львівщини, – Шемчук

Німеччина – один з найважливіших партнерів Львівщини, – Шемчук

loda.gov.ua

Німеччина – один з найважливіших партнерів Львівщини, – Шемчук

П'ятниця, 14 червня 2013, 15:44

Сьогодні, 14 червня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом  Вайлем.

 

Під час зустрічі сторони обговорили соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону. Зокрема, голова облдержадміністрації Віктор Шемчук відзначив позитивну динаміку та необхідність розвитку бізнесу й залучення іноземних інвестицій в економіку Львівської області.

«Якщо бізнес на Львівщині не буде розвиватись, то не буде можливостей підвищувати й соціальні стандарти», – сказав голова області.

Також він зазначив, що Німеччина є одним із найважливіших економічних партнерів Львівщини – протягом останніх років зовнішньоторговельна та інвестиційна співпраця області з ФРН постійно розвивається.

«Ми намагаємося переконати не тільки системних інвесторів, бізнесменів, але й послів, членів дипломатичних місій у тому, що нам можна вірити, адже саме їхня позитивна оцінка сприятиме поширенню ідеї потужного інвестиційного потенціалу області», – наголосив В.Шемчук.

Водночас Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні К. Вайль підкреслив, що потенціал України для німецьких інвестицій є дуже великим, а бізнес розвивається динамічно й результативно.

Очільник Львівщини висловити сподівання, що Німеччина як член Європейського Союзу і надалі буде важливим і надійним партнером України на шляху до Європи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.