Новини

Музика

На Альфа Джаз Фест більшість учасників приїхали з новими програмами

На Альфа Джаз Фест більшість учасників приїхали з новими програмами

varosh.com.ua

На Альфа Джаз Фест більшість учасників приїхали з новими програмами

П'ятниця, 14 червня 2013, 17:59

На Альфа Джаз Фесті з новою програмою виступить легендарний гітарист Ел Ді Меола, Боббі МакФеррін та Джамала.

Ел Ді Меола виступить сьогодні на головній сцені фестивалю у Парку культури ім. Б. Хмельницького і зіграє твори з нового альбому, присвяченому творчості «Бітлз».

Музикант під час прес-конференції зізнався, що це будуть і оригінальні пісні, написані Джоном Леноном та Полом Маккартні , і його власні інтерпретації. Виступатиме Ел Ді Меола з інтернаціональною командою музикантів.

З свіжим матеріалом також приїхав до Львова і Боббі Макферрін. Його новий альбом Spirtyouall вийшов всього кілька тижнів тому і присвячений він батькові співака, відомову оперному співаку Роберту Макферріну. Концерт зірки відбудеться завтра.

Завершить цьогорічний Альфа Джаз Фест Джамала, яка також представить нову музичну програму, джазову. Співачка зізналась, що виступить з новою командою молодих музикантів, яких є аж дев'ять і це буде виключно джаз. Також будуть дві присвяти, одна з них – відомому американському композиторові Коулу Портеру.

Нагадаємо, у Львові триває третій міжнародний фестиваль Альфа Джаз Фест. Концерти розпочалися 13 червня та триватимуть до неділі.

Серед зіркових виконавців – Тіль Брьоннер, Ел Ді Меола, Чарлі Хейден, Боббі Макферрін, Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.