Новини

Транспорт

аеропорт львів

аеропорт львів

4.bp.blogspot.com

"Альтком" до сьогодні боргує підрядникам близько 5 млн. грн. за роботи по реконструкції аеропорту "Львів"

Четвер, 20 червня 2013, 14:56

ТОВ «Донецька будівельна компанія» (БУ №8 ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком») заборгувала близько 5 млн. грн.. 8 підприємствам Львівської та Івано-Франківської областей за роботи по реконструкції аеропорту «Львів», виконані протягом 2011-2012 рр.

Про це йдеться у колективному зверненні підприємств до до Президента України, Прем'єр-міністра України, ВРУ та Львівської ОДА, яке є в розпорядженні Варіантів.

Серед підприємств, з якими не розрахувався Альтком, СПД ФОП «Демчина Р.І.» (сума заборгованості близько 700 тис. грн.), СПД ФОП «Михальський М.В.» (755,6 тис. грн.), СПД ФОП «Луцишин Л.В.» (155 тис. грн.), СПД ФОП «Мільський М.І.» (37 тис. грн.), Група компаній «Будімекс» (854 тис. грн. і 506 тис. грн.), ПП «Ескудо» (130 тис. грн.), ПП «Прикарпатбудтранс» (1,5 млн. грн.), ТзОВ СП «Будучність» (162,4 тис. грн.), - сказано у повідомленні.  

Представники фірм-підрядників налаштовані провести акцію протесту. Однак де і коли вона відбудеться – не повідомлено. Зв'язатися журналістам з організаторами акції наразі не вдалося.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.