Новини

Новини

У Львові біля російського консульства знешкодили "вибухівку"

У Львові біля російського консульства знешкодили "вибухівку"

vkurse.ua

У Львові біля російського консульства знешкодили "вибухівку"

Середа, 26 червня 2013, 18:08

Поблизу Генерального консульства Російської Федерації у Львові знешкодили «вибуховий пристрій» − внутрішні війська МВС України провели показове заняття.

Про це у своєму Facebook написав начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ в Управління Західного територіального командування внутрішніх військ Вадим Голуб.

Під час заходу військові правоохоронці відпрацювали алгоритм дій командирів підрозділів, військових нарядів у разі ускладнення оперативної обстановки поблизу об’єкта дипломатичного призначення, який перебуває під охороною.

У занятті взяли участь військовослужбовці внутрішніх військ, працівники ДАЇ, НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області.

 

Метою занять було ознайомити командирів підрозділів з практичними практичні діями військових нарядів та взаємодіючих структур міністерств та відомств які беруть участь у заходах в разі ускладнення оперативної обстановки.

«Збори проводили у Львові щоб усі учасники побачили нове приміщення роти, оновлену систему зв’язку та оповіщення та в нове службове приміщення для військовослужбовців охорони на Генеральному консульстві Російської Федерації. У новому приміщенні охорони встановили металодетектор, та окрім службових кімнат створили кімнату для громадян які очікують зустрічі з представниками консульства.», - говорить начальник служби охорони дипломатичних представництв управління з охорони важливих державних об’єктів штабу Головного управління внутрішніх військ МВС України полковник Володимир Бугаєць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.