Новини

Новини

Тролейбус №12 тимчасово змінить маршрут

Тролейбус №12 тимчасово змінить маршрут

nashemisto.te.ua

Тролейбус №12 тимчасово змінить маршрут

Четвер, 27 червня 2013, 12:59

У зв’язку із руйнуванням каналізаційного колектора та провалом на проїжджій частині на перехресті вул. Городоцька – Хотинська – Коротка тимчасово буде змінено маршрут тролейбуса №12.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Тимчасово тролейбуси № 12 від Університету курсуватимуть по 10-му маршруту до вул. Ряшівської. У зворотньому напрямку від вул. Ряшівської тролейбуси їздитимуть по вул. Городоцькій –  вул. Федьковича до Університету», - розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».   

Нагадаємо, на перехресті вул. Городоцька – Хотинська – Коротка трапився провал на проїжджій частині. Під час обстеження фахівці «Львівводоканалу» з’ясували, що під дорогою зруйнувався столітній каналізаційний колектор, стічні води вимили 15 м3 грунту й спричинили провал розміром 4 на 4 м, глибиною до 3 м.

«Аварія трапилася на колекторі, що транспортує стоки з вулиць Хотинська, Коротка і під’єднаний до головного каналізаційного колектора на вул. Городоцькій. Для заміни зруйнованого колектора нам доведеться влаштувати каналізаційний колодязь на глибині 8 м. На цій ділянці велика глибина залягання колекторів -  від 8 до 12 м, це звичайно ускладнює роботу. Наразі проводимо підготовчі роботи, завозимо матеріали. Ремонтні роботи розпочнемо щойно отримаємо дозвіл на перекриття руху транспорту», - зазначив начальник відділу каналізаційного господарства Володимир Васильченко.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.