Новини

Правоохоронні органи

Прокуратура намагається порахувати і поставити під контроль молодіжних неформалів Львівщини

Прокуратура намагається порахувати і поставити під контроль молодіжних неформалів Львівщини

фото gothic.zp.ua

Прокуратура намагається порахувати і поставити під контроль молодіжних неформалів Львівщини

Середа, 16 травня 2012, 14:38

Прокуратура Львівської області вимагає від профільних структур Львівської ОДА надати інформацію про кількість про кількість неповнолітніх осіб, що належать до субкультур «гопників», «готів», «скінхедів» тощо.

Про це йдеться у офіційному зверненні прокуратури на ім'я начальника головного управління у справах сім'ї та молоді Львівської ОДА.

У зверненні зазначено, що дана інформація необхідна прокуратурі, адже остання проводить «перевірку щодо негативного впливу на молодіжне середовище субкультур».

Відтак заступник прокурора запитав інформацію щодо «кількості неповнолітніх осіб (груп, об'єднань), які сповідують субкультуру «гопників», «готів», «скінхедів» тощо»; крім того, заступник прокурора попросив зазначити, «які офіційні заходи проводились цією категорією осіб впродовж 2011-2012 років».

Начальник головного управління Анатолій Ігнатович повідомив, що управління не надало відповіді прокуратурі, адже : «такий облік не здійснюємо і не ведемо. Чесно кажучи, ви ж розумієте абсурдність таких звернень... Ми співпрацюємо з зареєстрованими громадськими організаціями, об'єднаннями, ну а субкультури мають право на існування, але вони до нас не зверталися. Управління не веде такого реєстру, і якихось офіційних заходів за їх участі не проводилося».

Щодо причин такого запиту з боку прокуратури області Анатолій Ігнатович висловив припущення, що він зумовлений підготовкою до Євро-2012 – зокрема, бажанням уникнути порушень громадського порядку.

Джерело: Захід.нет

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.