Новини

Новини

Друга система сканування транспорту «Рубіж» запрацювали на Львівщині

Друга система сканування транспорту «Рубіж» запрацювали на Львівщині

cs10479.vkontakte.ru

Друга система сканування транспорту «Рубіж» запрацювали на Львівщині

Середа, 4 квітня 2012, 12:05

Система сканування транспортних засобів «Рубіж» запрацювала 26 березня на стаціонарному посту у селі Добряни Стрийського району Львівської області . Про це повідомила Прес-служба управління ДАІ у Львівській області

Перший «Рубіж» на Львівщині було встановлено 21 вересня на території Кам'янко-Бузького району у селі Великосілки на стаціонарному посту ДАІ.

Від початку року обидві системи сканування зафіксували 15 порушень, які стосуються транспортних засобів: 14 – у Великосілках і ще 1 – у Добрянах.

Останній такий випадок було зафіксовано 3 квітня о 19.00 годині на стаціонарному посту №1 у селі Великосілки. Зокрема, під час несення служби інспектори ДПС ДАІ за допомогою системи «Рубіж» зафіксували номерний знак, що належить напівпричепу «Кроне», який тягнув сідловий тягач «Рено Магнум».

Провівши звірку номерних знаків через базу ДАІ, інспектори ДПС з'ясували, що напівричеп «Кроне» знаходиться у розшуку виконавчою службою Дніпропетровська.

При подальшій перевірці встановлено, що тягач «Рено Магнум» також знаходиться у розшуку, ініціатором якого є та ж виконавча служба.

Вказані транспорті засоби затримані та доставлені на арешт майданчик – до з'ясування усіх обставин у цій справі.

Система сканування «Рубіж» фіксує усі порушення, що стосуються транспортних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.