Новини

Новини

Міндоходів ускладнить українцям ввезення товарів через кордон

Міндоходів ускладнить українцям ввезення товарів через кордон

ua.comments.ua

Міндоходів ускладнить українцям ввезення товарів через кордон

Четвер, 4 липня 2013, 16:27

Міндоходів пропонує зменшити неоподатковану вартість індивідуальної посилки - з 300 євро до 100 євро. Про це йдеться у законопроекті, розробленому у міністерстві, повідомляє прес-служба відомства.

Також передбачається створення системи обміну інформацією між органами Міндоходів та операторами поштового зв'язку, експрес-перевізниками, поширення митного контролю на місця міжнародного поштового обміну та центральні (регіональні) сортувальні станції.

Міндоходів також пропонує знизити планку вартості ввезених з-за кордону безмитно товарів з 500 євро до 300 євро у всіх пунктах пропуску, крім аеропортів, де ця планка залишається на рівні 1000 євро.

Нагадаємо, діюче законодавство передбачає спрощений порядок перетину кордону товарами, що пересилаються громадянами для особистих та сімейних потреб, не пов'язаних із підприємницькою діяльністю. З таких посилок не сплачуються митні платежі.

"Проте аналітики Міндоходів виявили численні випадки, коли спрощений порядок пересилки товарів використовується підприємцями у комерційних цілях. Зокрема, розповсюдженою є практика переміщення через митний кордон України товарів однорідного характеру або подрібненими партіями у дозволеному вартісному і ваговому еквіваленті та як правило кожного дня (раз на 24 години)", - йдеться у повідомленні.

Джерело:РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.