Новини

Новини

Стартувала літня акція  публічних бібліотек для львів'ян "Зроби собі цікаво!"

Стартувала літня акція публічних бібліотек для львів'ян "Зроби собі цікаво!"

zakarpattya.net.ua

Стартувала літня акція публічних бібліотек для львів'ян "Зроби собі цікаво!"

Четвер, 4 липня 2013, 17:32

З ініціативи управління культури у місті діє акція «Зроби собі цікаво!». Відтак, міські бібліотеки виходять на подвір’я і запрошують усіх охочих долучатися до читань просто неба, театралізованих дійств та майстер-класів.

Починаючи від 1 липня і  аж до кінця літа публічні бібліотеки Львова виходять зі своїх приміщень  на вулиці, галявини і майданчики у  своїх районах, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Є така парадоксальна  річ. Маємо велику проблему у Львові зі змістовним проведенням вільного часу. Зараз літо, багато дітей залишилися в місті – не всі мали можливість поїхати в табори, відпочивати у бабусь і дідусів на селах. У мікрорайонах є багато дітей, які не мають чим зайнятися. І бібліотеки в цьому сенсі є просто прекрасним інструментом і чудовою можливістю, тільки вони також повинні вийти на вулицю. Вони хочуть пропонувати людям інші можливості комунікувати, проводити спільно вільний час у публічному просторі. Місто – це не тільки центр. Місто – це величезні мікрорайони, і тут цей публічний простір є, тільки його треба вміти загосподарювати, наповнити сенсовними речами і запропонувати його людям для корисного і цікавого проведення часу спільно. Без таких маленьких кроків не зробиш того, що називається «громадянським суспільством». Бібліотеки можуть стати оцими культурними, комунікаційними центрами, які і будуть давати людям можливість відчувати себе частиною громади», - говорить Ірина Магдиш, заступник начальника управління культури ЛМР.

«Читати – солодко!» – під таким гаслом відбудеться перша акція з серії заходів просто неба «Зроби собі цікаво», що їх проводять публічні бібліотеки Львова. Сьогодні, 4 липня, об 11:00 на подвір’ї бібліотеки-філії № 37 на вул. Миколайчука, 1 відбулося відкриття бібліотечного літа. Усі, хто завітав на свято «Солодка бібліотека», взяли участь у читаннях просто неба, відвідали стенд з найцікавішими книжками, стали учасниками акції «Бібліотека збирає мрії!» та побачили міні-виставу дитячого театру. Найактивніші учасники свята, які поділилися власними читацькими знахідками, одержали солодку винагороду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.