Новини

Новини

Новими локаціями фестивалю «Wiz-Art-2013» стануть віддалені райони Львова

Новими локаціями фестивалю «Wiz-Art-2013» стануть віддалені райони Львова

wiz-art.tumblr.com

Новими локаціями фестивалю «Wiz-Art-2013» стануть віддалені райони Львова

П'ятниця, 5 липня 2013, 17:29

Незабаром, 23-28 липня, у Львові вшосте відбудеться міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz-Art». Гасло фестивалю у цьому році – «Всесвіт складається не з атомів, він складається з коротеньких історій»

«Стрічки фестивалю розділені на окремі програми, в кожної з яких власне гасло. «Нове – це добре забуде старе» – таке твердження покладуть в основі позаконкурсної програми «Прощання з плівкою», що представить ностальгічні стилізації молодих режисерів. Здивує програма «Ми – це світ», у якій зібрані фільми про глобальні проблеми та локальні рішення, особистісні рішення. Окрема програма українського кіно продемонструє, що серед вітчизняних режисерів нарешті з'явилася здорова конкуренція», - про це повідомили представники мистецької формації «Wiz-Art».

Крім цього, «Wiz-Art-2013» розширить коло глядачів та глядачок і спробує задовольнити запити різних вікових та соціальних груп. Зокрема, у Народному домі на Збоїщах і на Левандівці в приміщенні Народного дому товариства «Просвіта» демонструватимуть стрічки для людей похилого віку та підлітків.

До участі у конкурсі надійшло 1457 фільмів із 39 країн світу, серед яких відібрали найкращі. Відтак, 20 фільмів увійдуть у конкурсну програму фестивалю. Загалом глядачам представлять 110 короткометражок.

Цьогоріч спеціальними гостями стануть директор Лондонського фестивалю Філліп Ілсон з підбіркою британських фільмів, Марія Сіґріст – режисерка та акторка зі Швейцарії, а також режисери Кай Штаніке (Німеччина), Ромас Забараускас (Литва), Флоріан Похлатко (Австрія) та ін. Український погляд у журі представить режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.