Новини

Новини

Азаров божиться, що наступні два роки хліб не дорожчатиме

Азаров божиться, що наступні два роки хліб не дорожчатиме

wall.alphacoders.com

Азаров божиться, що наступні два роки хліб не дорожчатиме

П'ятниця, 5 липня 2013, 10:49

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що в найближчі два роки ціни на хліб будуть стабільними - Уряд продовжує політику збільшення соціальних гарантій та цінової стабільності на основні продукти харчування.

Про це Азаров написав на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що цього тижня, в рамках відкриття другої черги найпотужнішого в Європі хлібокомбінату недалеко від міста Васильків Київської області, був підписаний меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки між керівниками найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів та керівниками п'яти областей (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської та м. Києва).

«У моїй присутності керівники найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівники п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської областей та м. Києва) підписали меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки. Це дуже важлива угода, яка передбачає зобов'язання двох сторін (з одного боку - влади, а з іншого боку - виробників і торгових мереж) забезпечувати цінову стабільність на один з найважливіших продуктів харчування», - сказав Микола Азаров.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.