Новини

Кабмін

Уряд хоче скасувати обов'язкову сертифікацію готелів

Уряд хоче скасувати обов'язкову сертифікацію готелів

s0.tochka.net

Уряд хоче скасувати обов'язкову сертифікацію готелів

Четвер, 17 травня 2012, 09:20

Кабінет Міністрів України пропонує скасувати обов'язкову сертифікацію готелів та інших об'єктів, що надають послуги тимчасового розміщення (проживання).

Відповідний проект постанови, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України та оприлюднений на його сайті, передбачає внесення змін до чинного Порядку надання послуг із тимчасового розміщення (проживання) та Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг із тимчасового розміщення (проживання).

За документом, категорії готелям присвоюють за результатами добровільної сертифікації послуг із тимчасового розміщення стосовно безпеки для життя та здоров'я людей, захисту їх майна та охорони навколишнього середовища.

Як повідомило МЕРТ, наприклад, Росія ще в 2003 році відмовилася від обов'язкової сертифікації, а в 2010 році ввела новий Порядок класифікації об'єктів туристичної індустрії, зокрема готелів та інших місць розміщення, гірськолижних трас, пляжів.

Велика Британія, яка раніше мала декілька видів класифікації готелів, впровадила Національний стандарт якості, і всі місця розміщення мають підтвердити отриману ними раніше категорію.

Водночас, Європейська готельно-ресторанна конфедерація наприкінці 2009 року затвердила єдині стандарти класифікації готелів HOTREC.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.