Новини

Новини

Освітяни Львівщини мусять заїжджати до кожного видавництва по книжки для шкіл

Освітяни Львівщини мусять заїжджати до кожного видавництва по книжки для шкіл

news.if.ua

Освітяни Львівщини мусять заїжджати до кожного видавництва по книжки для шкіл

Понеділок, 8 липня 2013, 15:32

Працівники районних відділів освіти Львівщини, які відповідають за закупівлю книжок для шкільних бібліотек, скаржаться на незручності придбанням книг - за їх словами, вони змушені об'їжджати кожне книжкове видавництво окремо.

Це питання сьогодні, 8 липня, розглядалось на засіданні постійної комісії з питань освіти і науки Львівської облради, інформує кореспондент Варіантів.

За словами голови комісії Юрія Підлісного, до нього звернулася методистка з бібліотечних фондів з Борислава. Вона розповіла, що підручники для шкіл отримуються двома шляхами: перший - це ті книжки, що приходять з грифом міністерства освіти, і вони відразу ж забираються з управління освіти. За іншими ж книжками, передбаченими програмою поповнення бібліотечних фондів загальноосвітніх шкіл, представники районів мусять їздити в кожне видавництво і купувати необхідну кількість книжок.

"Відтак працівникам незручно їздити по цілому місту, але наразі така логістика пов'язана зі способом фінансування, тому ми нічого змінити не можемо. Хоча хотілося б, аби вони централізовано заїжджали і закуповували. Можна було б організовувати це на певній гуртівні, однак ми розуміємо, що це буде велика націнка і ми будемо втрачати кошти з бюджету", - сказав Підлісний.

Він додав, що наступного місяця комісія звертатиметься до профільного комітету ВР щодо якості шкільних підручників, і в цьом контексті розглядатиметься і проблема логістики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.