Новини

Новини

У Кабміні хочуть «перекинути» відповідальність за дороги на місцеві органи влади

У Кабміні хочуть «перекинути» відповідальність за дороги на місцеві органи влади

ulvovi.info

У Кабміні хочуть «перекинути» відповідальність за дороги на місцеві органи влади

Середа, 17 липня 2013, 16:16

Місцевим органам влади ймовірно  доведеться управляти дорожнім господарством автодомагістралей місцевого значення.

Про це йдеться у поданому Кабміном 12 липня законпроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування", розміщеному на офійному сайті Верховної Ради.

На думку авторів законопроекту, передача доріг в управління місцевої влади, "дозволить прискорити розвиток мережі автомобільних доріг і поліпшити їх транспортно-експлуатаційний стан, сприятиме соціально-економічному розвитку країни".

У пояснювальній записці до проекту зазначається, що така передача повноважень "буде посприяти підвищенню конкурентоспроможності мережі автомобільних доріг держзначення і, як наслідок, зростанню обсягів транзитних перевезень і туристичних поїздок, забезпечення розвитку мережі автомобільних доріг у кожному регіоні відповідно до темпів зростання кількості транспортних засобів".

"Реалізація норм законопроекту дозволить ефективно управляти дорожнім господарством автодомагістралей місцевого значення; поліпшити транспортно-експлуатаційний стан автодоріг, у тому числі для забезпечення роботи автобусних маршрутів у сільських населених пунктах", - йдеться у документі.

Нагадаємо, сьогодні, 17 липня, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук звільнив з посади начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Тараса Сиротинського через жахливий стан автодоріг у регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.