Новини

Львівська ОДА

Львівська ОДА все ж таки порахує «гопників» на вимогу прокуратури, але при цьому вважає журналістів «козлами»

Львівська ОДА все ж таки порахує «гопників» на вимогу прокуратури, але при цьому вважає журналістів «козлами»

www.moemisto.com.ua

Львівська ОДА все ж таки порахує «гопників» на вимогу прокуратури, але при цьому вважає журналістів «козлами»

Четвер, 17 травня 2012, 16:12

Львівська ОДА надішле Львівській прокуратурі відповідь на запит останньої з приводу кількості «гопників» та представників інших молодіжних субкультур на Львівщині.

«Управління з питань сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, у межах визначених чинним законодавством повноважень, надасть прокуратурі наявну інформацію з цього питання», – йдеться в офіційній заяві, розповсюдженій прес-службою Львівської ОДА.

«Управління з питань сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації повідомляє, що медіа не цілком вірно трактували керівника управління Анатолія Ігнатовича з даного приводу. Зокрема, він мав на увазі, що з питань сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації не може окреслити усю повноту картини щодо приналежності молоді до тої чи іншої субкультури. Однак, ми розуміємо важливість питань негативного впливу тої чи іншої субкультури на молодіжне середовище загалом і готові усіляко сприяти його зменшенню – частково в межах наших повноважень та компетенції», - сказано у заяві.

Нагадаємо, прокуратура Львівської області подала звернення до Львівської ОДА про надання інформації про кількість неповнолітніх осіб, що належать до субкультур «гопників», «готів», «скінхедів» тощо. Натомість не отримала офіційної відповіді на цей запит, а сам запит з'явився у соцмережах.

Начальник головного управління Анатолій Ігнатович повідомив, що управління не надало відповіді прокуратурі, адже: «такий облік не здійснюємо і не ведемо. Чесно кажучи, ви ж розумієте абсурдність таких звернень... Ми співпрацюємо з зареєстрованими громадськими організаціями, об'єднаннями, ну а субкультури мають право на існування, але вони до нас не зверталися. Управління не веде такого реєстру, і якихось офіційних заходів за їх участі не проводилося».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.