Новини

Новини

На подвір'ї Бернардинів з'являться сонячні панелі

На подвір'ї Бернардинів з'являться сонячні панелі

visualhistory.livejournal.com

На подвір'ї Бернардинів з'являться сонячні панелі

П'ятниця, 19 липня 2013, 17:05

В межах проекту-переможця конкурсу "Проект облаштування відкритого простору комплексу Бернардинського монастиря у місті Львові" передбачено створення створення сонячних панелей, якими можна буде ходити.

Про це сьогодні, 19 липня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради повідомила начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець.

За її словами, зону перед храмом натомість зроблять вільною від малих архітектурних форм, територію колишнього монастирського саду - розширять, на зоні біля вулиці Валової створять місця для сидіння та пішохідний простір. 

Також біля храму буде створена зона для людей з особливими потребами і невеличке мілке водне плесо, поінформувала Лілія Онищенко-Швець.

Вона додала, що всього у конкурсі, який тривав півроку, взяло участь 30 проектів, які представили 160 учасників з різних країн.

Призові місця, окрім Угорщини, зайняли також проекти з України - 2 місце, Німеччини - 3 місце та Румунії - 4 місце, повідомила Онищенко-Швець.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що до розгляду виконком повернеться вже всередині вересня.

Нагадаємо, переможець конкурсу з облаштування простору біля Бернардинського монастиря був визначений ще в жовтні минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.