Новини

Новини

"Самопоміч" Садового перемогла в конкурсі від Львівської міської ради

"Самопоміч" Садового перемогла в конкурсі від Львівської міської ради

"Самопоміч" Садового перемогла в конкурсі від Львівської міської ради

П'ятниця, 19 липня 2013, 18:13

Громадське об'єднання "Самопоміч", засновником якого є міський голова Львова Андрій Садовий, увійшло до переліку переможців конкурсу серед громадських організацій на отримання фінансової підтримки за оренду приміщень від Львівської міської ради.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Львівської міської ради, яке було прийнято на засіданні сьогодні, 19 липня, інформує кореспондент Варіантів.

Конкурс, у якому взяло участь 19 громадських організацій, був оголошений в межах "Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень", яка була затверджена ухвалою міськради у 2009 році.

Програмою передбачена фінансова підтримка для покриття видатків за оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності Львова до кінця 2013 року.

Згідно з інформаційною довідкою до проекту рішення, "Самопоміч" отримає 70% фінансової підтримки для покриття видатків на оренду приміщень.

До переліку 17 громадських організацій-переможців конкурсу, серед інших, потрапили благодійний фонд "Карітас-Львів УГКЦ", Львівська обласна організація Українського товариства глухи, Львівський обласний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.