Новини

Львівська ОДА

Костюк не звільнятиме Чопка,бо не бачить конфлікту

Костюк не звільнятиме Чопка,бо не бачить конфлікту

www.segodnya.ua

Костюк не звільнятиме Чопка,бо не бачить конфлікту

Четвер, 17 травня 2012, 17:26

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк повідомив, що не звільнятиме голову Пустомитівської РДА Ігора Чопка із займаної посади, такі висновки він зробив після учорашньої зустрічі із Чопком та його опонентами. Про це Михайло Костюк сказав сьогодні під час прес-конференції у відповідь на запитання кореспондента «Варіантів».

Михайло Костюк пояснив, що конфлікт є між «двома-трьома людьми», то ж підстав розглядати цю проблему у контексті цілого району немає.

Він також пояснив, що дав доручення керівнику Пустомитівського району визначитись із його особистою позицією у конфлікті з представниками Партії регіонів і висвітлити цю позицію у ЗМІ. Михайло Костюк розповів, що до кінця сьогоднішньоо дня сподівається на звіт від Ігора Чопка щодо останніх подій.

Однак голова Пустомитівської районної організації Микола Цимбала у коментарі «Варіантам» повідомив, що не зустрічався із Михайлом Костюком. Також не чув про таку зустріч і один із організатор мітингів біля Львівської облдержадміністрації 11 травня Віктор Грицюк.

Нагадаємо, сьогодні Ігор Чопко спростував інформацію про те, що між ним та Партією регіонів існує конфлікт. Голова Пустомитівської РДА пояснив останні події навколо нього «дрібною помстою» колишнього заступника Р. Саврука.

Нагадаємо, 11 травня під Львівською ОДА відбувся пікет, під час якого регіонали Пустомитівського району вимагали від голови ОДА Михайла Костюка звільнити із посади голову Пустомитівської РДА Ігоря Чопка.Його звинувачують у корупції, зловживанні владою, незадовільній ситуації в медицині, освіті, земельних відносинах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.