Новини

Новини

«Укрзалізниця» ввела послугу online-повернення електронного квитка

«Укрзалізниця» ввела послугу online-повернення електронного квитка

vkurse.ua

«Укрзалізниця» ввела послугу online-повернення електронного квитка

П'ятниця, 26 липня 2013, 14:54

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") запровадила на своєму сайті сервіс повернення проїзних документів, придбаних через інтернет.

Online-повернення електронних квитків можна здійснити на сайті booking.uz.gov.ua через кабінет користувача, повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Можливість повернення ЕПД і бланка замовлення на сайті booking.uz.gov.ua припиняється за одну годину до відправлення поїзда з початкової станції.

Повернення бланка замовлення можливо тільки за умови, що проїзні документи не були роздруковані в залізничній квитковій касі.

Повернення електронного проїзного документа (ЕПД) і бланка замовлення на сайті booking.uz.gov.ua можливо незалежно від місця їх оформлення.
При поверненні бланка замовлення будуть повернуті всі документи по цьому замовленню.

При поверненні ЕПД документ на повернення є розрахунковим документом. При поверненні бланка замовлення, документ на повернення не є розрахунковим документом.

«Повернення коштів на карту клієнта здійснюється в максимально стислі терміни, адже відмова від необхідності повернення через касу, заповнення актів повернення значно прискорює процедуру», - повідомляє «Укрзалізниця».

При цьому слід зауважити, що повернення коштів на карту клієнта здійснюється тією системою, за якою був придбаний електронний посадковий документ або бланку замовлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.