Новини


Польська культура
Як писати про екологію в нових медіа
Ні корупції
РІА Україна
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Для реставрації Стрийського аеропорту залучать інвесторів

Для реставрації Стрийського аеропорту залучать інвесторів

shukach.com

Для реставрації Стрийського аеропорту залучать інвесторів

Вівторок, 30 липня 2013, 15:14

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук наголосив, що питання щодо реставрації «Аеропорту – Львів-2» перебуває на його постійному контролі. 

29 липня на дочірньому підприємстві «Аеропорт – Львів-2» відбулася робоча нарада за участю голови Стрийської райдержадміністрації Володимира Бурія, передає прес-служба Львівської ОДА.

“Для реставрації «Аеропорту – Львів-2» залучатимуть інвесторів, які зацікавлені у відновленні аеропорту. На сьогодні у задовільному стані збереглась злітно-посадкова смуга протяжністю 3 км і шириною 60 м. Зараз на території підприємства проводять роботи із демонтажу рульової доріжки з під’їзду до колишніх ангарів аеропорту”, – зазначив В.Бурій.

Як повідомив т.в.о. директора ДП Міністерства оборони України «Аеропорт – Львів-2» Євген Плечій, усі дозвільні документи на ці роботи, відповідно до наказу Міністерства оборони України, підприємство має. То ж роботи на території дочірнього підприємства виконують контрольованим шляхом.

Стрийський аеродром(також відомий як Аеропорт Львів-2) — аеродром (колишній військовий) розташований за 4 кілометри на південний захід від міста Стрий (Львівська область) . Унікальний тим, що може приймати літаки всіх існуючих типів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.