Новини

Новини

На Львівщині погіршується епідситуація з серозного менінгіту

На Львівщині погіршується епідситуація з серозного менінгіту

molbuk.ua

На Львівщині погіршується епідситуація з серозного менінгіту

Четвер, 1 серпня 2013, 16:40

На Львівщині проводиться моніторинг госпіталізації у інфекційні стаціонари області осіб з первинним діагнозом «серозний менінгіт». Від 06.07.2013 року зареєстровано 46 хворих, з них 23 дитини на 7 адміністративних територіях.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА.

За повідомленням головного епідеміолога Департаменту ОЗ ЛОДА Наталії Тімко  Найвищий рівень госпіталізації серед мешканців Буського району – 26 осіб, з них 9 дітей. Станом на 01.08.2013 на стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні Буської ЦРЛ залишається 13 осіб, з них 5 дітей.

Стан захворілих середньої важкості. Триває комплекс діагностично-лікувальних міроприємств. Ймовірно, що етіологічним фактором даних захворювань є ентеровірус.

Ентеровірусна інфекція характеризується різноманітністю клінічних форм в т.ч. серозними менінгітами. Клінічно ентеровірусна інфекція може проявлятися катаральними проявами (можливі серозні виділення з носа), кашлем, підвищенням температури тіла, гіперемією слизових оболонок, болем у животі, проносом іноді з домішками слизу.

Серозний менінігіт проявляється: підвищенням температури тіла до 39ºС, різким головним болем, почервонінням обличчя, можливий дрібний висип який швидко зникає, запамороченням, нудотою, багаторазовим блюванням, ригідністю м’язів потилиці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.