Новини

Новини

Кабмін затвердив правила встановлення тарифів на паркування

Кабмін затвердив правила встановлення тарифів на паркування

032.ua

Кабмін затвердив правила встановлення тарифів на паркування

Четвер, 1 серпня 2013, 17:03

Кабінет міністрів України удосконалив порядок формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів.

Про це на брифінгу повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами порядок встановлення тарифів на користування майданчиками для платного паркування, який раніше носив рекомендаційний характер для органів місцевого самоврядування тепер стане обов'язковим для застосування.

Це зробить неможливим встановлення цін на паркування в обхід чітко визначених норм і правил, коли в одному місті тариф на паркування в середньому становить 2 грн / год, а в іншому - 10 грн / год.

"Тарифи, які встановлюються на рівні повної планової собівартості послуг, фіксуються на один рік", - додав Темник.

Також міністерство внесло зміни до порядку надання пільг на паркування.

"Тепер пільгою безкоштовного паркування може користуватися не тільки законодавчо визначена категорія інвалідів, а й транспортні засоби підприємств, установ, громадських організацій інвалідів, які перевозять інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату і мають на це відповідні підтверджуючі документи Мінсоцполітики", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.