Новини

Компанії

«ЛАЗ» постачатиме «швидкі» для Євро-2012

«ЛАЗ» постачатиме «швидкі» для Євро-2012

zaxid.net

«ЛАЗ» постачатиме «швидкі» для Євро-2012

П'ятниця, 18 травня 2012, 14:10

Холдингова компанія «ЛАЗ» здійснить поставку партії машин швидкої допомоги для потреб Євро-2012, повідомив директор торгово-фінансової компанії «ЛАЗ» Олександр Строганов. Про це повідомляє прес-служба холдингу «ЛАЗ».

Відповідну угоду було підписано між підприємством та Національним агентством з підготовки до футбольного чемпіонату.

Угода передбачає виготовлення першої партії машин категорії С у кількості 20 шт. на суму 17 млн. євро. За словами Олександра Строганова, цей контракт дозволить підприємству повністю налагодити випуск вітчизняних швидких, які за якістю не поступаються європейським виробникам та провести підготовку до подальших урядових замовлень для оновлення парку машин швидкої допомоги у медичних закладах України.

На вітчизняному ринку наразі немає аналогів каретам швидкої допомоги «ЛАЗ». Як підкреслив Олександр Строганов, на сьогодні такого ж зразка машини широко використовуються у медичних закладах низки європейських країн.

«Сьогодні нам необхідно робити ставку на вітчизняне виробництво та його розвиток. Адже, над замовленням яке ми отримуємо, починає працювати цілий сегмент вітчизняної економіки – це ще сотні вітчизняних підприємств, які залучені до процесу виробництва, та тисячі людей, які на них працюють», – зауважує Олександр Строганов.

Нагадаємо, що виробництво машин швидкої допомоги було налагоджено компанією у м. Дніпродзержинську на потужностях заводу «ДАЗ», який входить у структуру холдингу.

Свою зацікавленість українськими швидкими уже висловили в інших країнах, зокрема представники Угорщини та Албанії, Іспанії та Франції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.