Новини

Новини

На Львівщині 183 дитини-сироти поки що не мають житла

На Львівщині 183 дитини-сироти поки що не мають житла

mair.in.ua

На Львівщині 183 дитини-сироти поки що не мають житла

Четвер, 8 серпня 2013, 15:53

Львівська ОДА виділила 600 тис. грн. для забезпечення житлом дітей-сиріт. Ці кошти підуть на відновлення та купівлю житла для сиріт, серед яких 183 дитини взагалі не мають житла.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника служби у справах дітей ЛОДА Роман Хлопецький.

Наразі 183 дитини-сироти не мають взагалі житла. Цих дітей можна поставити на чергу на отримання житла лише після їхнього 16-річчя. Проте, якщо дитину не забезпечать житлом до повноліття, їх поселять у соціальний гуртожиток.

"Якщо діти взагалі не мають де жити, до 18 років їм не дали житла, в області є соціальний гуртожиток, де такі діти перебувають. Ми вирішуємо питання, поки вони там перебувать. Тобто діти на вулицю не йдуть",

Станом на сьогодні у цьому гуртожитку проживає 7-8 людей.

Як правило діти-сироти після повноліття залишаються жити з прийомними батьками та батьками-виховатилями, але ОДА все одно забезпечує житлом цих дітей.

Кошти для забезпечення житлом дітей-сиріт виділяють згідно з президентською програмою забезпечення дітей-сиріт житлом та освітою.

Нагадаємо, що взимку п’ятеро дітей були влаштовані у дитячий будинок сімейного типу в с. Пнікут Мостиського району Львівської області на проживання та виховання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.