Новини

Новини

Козловський не має документів на ведення робіт на площі Ринок, 16 (ВІДЕО)

Козловський не має документів на ведення робіт на площі Ринок, 16 (ВІДЕО)

Козловський не має документів на ведення робіт на площі Ринок, 16 (ВІДЕО)

Понеділок, 12 серпня 2013, 13:25

Григорій Козловський провів роботи у підвалі на площі Ринок, 16 маючи лише дозвільні документи на роботи на вул. Староєврейській, 9, але пообіцяв отримати документи, щоб підвали не дісталися екс-депутату Володимиру Креховецькому.

Про це на прес-конференції повідомив бізнесмен Григорій Козловський.

Як розповів власник ресторану-пивоварні на Староєврейській,9 Григорій Козловський, з підвалу на площі Ринок, 16 смерділо та в ньому було багато сміття, тому Козловський без дозволів почистив підвальні приміщення.

Проте Козловський заявив, що візьме цей підвал в оренду, щоб той не дістався Володимиру Креховецькому.

Козловський стверджує, що ініціатором конфлікту став Креховецький, який хотів викупити будинок на площі Ринок, 16 і зробити пасаж між Староєврейською та площею Ринок. Однак останній не зміг викупити всіх квартир у будинку. Креховецькому належать 5 квартир з 13-и у будинку №16 на площі Ринок.  

Згодом, за словами, бізнесмена, Креховецький запропонував викупити Козловському за 100 тис. доларів США магазин та підвали, які не є власністю першого.

Нагадаємо, 6 серпня, мешканці будинку розповіли, що будівельники, які збудували літній майданчик у дворі, роздовбали стіни у підвалі будинку №16, не повідомивши мешканців.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.